soutěž studentských kapel Ladronkafest 2019

Vítězem letošní soutěže studentských kapel se stala kapela KOMPAS! Gratulujeme a současně děkujeme za účast všem soutěžícím.

  

Anketa

KOMPAS

Hlasování v anketě skončilo.

Kapela KOMPAS hraje převážně pop-rock a zakládají si na vlastní tvorbě. Na koncertech je uvidíte v pětičlenné sestavě, tedy bicí, klávesy, baskytaru, elektroakustickou kytaru, zpěv a nově elektrickou kytaru.

Více o kapele: http://bandzone.cz/kompas

Poslechni si je:https://www.youtube.com/watch?v=W24cOviTCxQ&fbclid=IwAR1kXWfohSjgTZLLPMugIF0O7QZLHaZq3ZZxAjFZ-YTr8zlADeHp1DrKJwE

 

MADAM ROYAL

Hlasování v anketě skončilo.

Čtyřčlenná kapela MADAM ROYAL vznikla v roce 2011 a na svém kontě má několik deset a řadu koncertů na významných českých festivalech i v klubech. 

Více o kapele: https://madamroyal.cz https://facebook.com/madamroyalcz/ , https://instagram.com/madamroyalcz/ 

Poslechni si jejich muziku: https://youtu.be/3aLhx2FNPIg

 

TAJUPLNÝ KOLICH

Hlasování v anketě skončilo.

TAJUPLNÝ KOLICH - tento jednočlený hudební projekt nabízí originální hudbu, ale především je tajuplný...

Poslechněte si: https://bandzone.cz/tajuplnykolich?at=info

Více info o kapele: https://www.facebook.com/tajuplnykolich/

 

 

INACTION

Hlasování v anketě skončilo.

InActon je mladá čtyřčlenná kapela z Prahy, inspirující se rockovou scénou 80. a 90.let. Moderní zvuk, silné melodie a kvalitní vokály , to jsou InAction!

 

Více informací o kapele: https://www.kapelainaction.cz

https://www.facebook.com/kapelainaction

https://www.youtube.com/watch?v=fEODwSSbPoI

 

 

KULEŽÁK

Hlasování v anketě skončilo.

Za kapelou KULEŽÁK stojí parta čtyř nadšených muzikantů z Brna. Stylově jim nejvíce sedí alternative rock a jak sami o sobě říkají “hrajem vlastní český vály.”

Více info o kapele 

Poslechni si

Videoklip

Video z koncertu

 

THE MIDNIGHT THUNDER

Hlasování v anketě skončilo.

Kapela THE MIDNIGHT THUNDER hraje od roku 2016. Tahle parta vám umí naservírovat pořádný rock. 

Více o kapele: https://bandzone.cz/tmt

Poslechni si jejich muziku: https://www.youtube.com/watch?v=0jWsxZkJUGw

 

soutěž studentských kapel ladronkafest 2019

 

Hledáš skvělou příležitost, kde si budeš moct zahrát se svou kapelou před tisícovkou lidí?

Přihlas se do soutěže vyhlášené festivalem LADRONKAFEST 2019, největší přehlídkou volnočasových aktivit ve střední Evropě!

Co musíš udělat? Stačí mít studentskou kapelu a přihlásit se do naší soutěže zasláním zprávy na email darina@4info.cz. Přihlásit se do ní může jakákoliv začínající kapela, která je alespoň částečně složena ze studentů středních či vysokých škol. Ze všech přihlášených kapel vybere veřejnost hlasováním na webu www.ladronkafest.cz tři nejúspěšnější uskupení. Ty si zahrají přímo na festivalu 14. září 2019 v parku Ladronka v Praze 6. O absolutním vítězi pak rozhodnou návštěvníci akce přímo na místě svými hlasivkami. Rozhodovat totiž bude přístroji měřená hlasitost aplausu, kterou muzikanti svým vystoupením vyvolají. O tvé kapele dáme vědět jak na našem Facebooku, tak i na webových stránkách.

Vítěz soutěže získává cenu v hodnotě 19.000 Kč, která zahrnuje poukaz na nákup hudebních nástrojů a vybavení, dále využití zkušebny a pronájem sálu pro vlastní koncert v hudebním domě MUSIC CITY, který je partnerem soutěže. Zkrátka nepřijdou ani kapely na druhém a třetím místě: získají 10% slevu nákup v MUSIC CITY.

Na Ladronkafestu se hraje fér, proto vás žádáme o férové hlasování v soutěži studentských kapel. Každý fanoušek má pouze jeden hlas! V hlasování jsme smazali hlasy od hlasovacích robotů, pokud tyto praktiky budou pokračovat, budeme muset kapely, u kterých je opakovaně nabouráváno hlasování těmito nekalými praktikami, diskvalifikovat.

 

kdo zvítězil v minulosti?

Vítězem ročníku 2017 se stala rocková kapela BEAT SISTERS.  V roce 2018 zvítězila kapela VITUS DE NIS.

 . 

 

FESTIVALOVÉ SOUTĚŽE LADRONKAFEST 2019

  • SOUTĚŽ NEJAKTIVNĚJŠÍ SPORTOVEC NA LADRONCE

Celofestivalová soutěž, která spočívá v tom, že akcí jen tak neprocházíte. Soutěžící musí obejít alespoň 6 z předem 15 daných stanovišť a zapojit se do jejich aktivit - workshopy, sporty, zábava a získat razítko do soutěžní karty po splnění úkolu. Veškeré doplňující informace a materiály obdržíš na Infostáncích. – Losuje se o super ceny. Tak neváhej a přijď ukázat co v Tobě je. Soutěž se uskuteční v čase 11:00 - 18:00 hod.

POZOR: V 18:45 hodin proběhne na Ladronkastage losování vítězů. Vylosovaný výherce musí na vyzvání uvést ověřovací heslo, které do karty uvedl.

  • MALÝ ORIENŤÁK

Festivalová soutěž malého orietačního běhu. Každý účastník se na chvilku může stát orientačním běžcem. Stačí si na info stánku vyzvednout hrací kartu s mapkou areálu a proběhnout všemi orientačními kontrolami a na hrací kartě je správně označit. Správně označené a podepsané hrací karty pak odevzdat zpět na Infostánek a čekat zda budete vylosováni a získáte jednu se skvělých cen. Soutěž se uskuteční v čase 11:00 - 18:00 hod.

POZOR: V 18:45 hodin proběhne na Ladronkastage losování vítězů. Vylosovaný výherce musí na vyzvání uvést ověřovací heslo, které do karty uvedl.

  • CHYTRÉ HLAVIČKY - SPORTOVNÍ KVÍZ

Zapojte své mozkovny, najděte po areálu rozmístěné karty se sportovními otázkami a správně na ně odpovězte. Kdo zvládne na vše správně odpovědět postoupí do slosování o super ceny. Přijď předvést kdo je na Ladronce nejchytřejší. Soutěž se uskuteční v čase 11:00 - 18:00 hod.

POZOR: V 18:45 hodin proběhne na Ladronkastage losování vítězů. Vylosovaný výherce musí na vyzvání uvést ověřovací heslo, které do karty uvedl.