soutěž studentských kapel ladronkafest

Hledáš skvělou příležitost, kde si budeš moct zahrát se svou kapelou před tisícovkou lidí?

Přihlas se do soutěže vyhlášené festivalem LADRONKAFEST 2018, největší přehlídkou volnočasových aktivit ve střední Evropě!

Co musíš udělat? Stačí mít studentskou kapelu a přihlásit se do naší soutěže zasláním zprávy na Facebookových stránkách festivalu. Přihlásit se do ní může jakákoliv začínající kapela, která je alespoň částečně složena ze studentů středních či vysokých škol. Ze všech přihlášených kapel vybere veřejnost hlasováním na webu www.ladronkafest.cz tři nejúspěšnější uskupení. Ty si zahrají přímo na festivalu 15. září 2018 v parku Ladronka v Praze 6. O absolutním vítězi pak rozhodnou návštěvníci akce přímo na místě svými hlasivkami. Rozhodovat totiž bude přístroji měřená hlasitost aplausu, kterou muzikanti svým vystoupením vyvolají. O tvé kapele dáme vědět jak na našem Facebooku, tak i na webových stránkách.

Vítězná kapela získá dva dny v nahrávacím studiu a odborný koučink v hodnotě 30.000 Kč od školy pro DJing a elektronickou tvorbu hudby Musartedo  a Studia Faust Records.

kdo zvítězil v roce 2017?

Vítězem se stala rocková kapela BEAT SISTERS

 

Hlasování: soutěž studentských kapel Ladronkafest 2018 

 

Anketa

INIFINTY je čtyřčlená pop-rocková kapela z Prahy.  Tato ryze studentská kapela vznikla v roce 2016 a zakládá si vlastní tvorbě s českými texty. Jako kapela tráví nejvíce času ve vršovické zkušebně, dále pak samozřejmě na klubových i venkovních koncertech a v nahrávacím studiu.

Jejich vzkaz pro fanoušky zní: „Poslechni si nás a zjistíš, že dobrá kytarová hudba ještě neumřela. Teda aspoň dokud žijeme my!“

Více informací o kapele

Poslechni si jejich muziku

 

Broug [broug] je čtyřčlená brněnská kapela. Hrají vlastní skladby v žánru, který si pojmenovali jako folk'n'roll. Mezi jejich hudební vzory patří Beatles, Paleček & Janík, ELO, Dežo Ursiny...V prosinci 2016 vydali debutové album "Vepřový je svět" a na podzim jim vyjde nové EP s lakonickým názvem "A".

Více informací o kapele 

Poslechni si jejich muziku

Video

 

 

 

Kapela THE HOWS pochází z Plzně a hraje od roku 2017. Hudebně si libují ve stylech hard rock - grunge. Letos skupina zabodovala v hudební soutěži Múza 2018, kde získali nejvyšší ocenění poroty.

Ukázka z koncertu

THE V.I.P™ VERY IMPORTANT PERSON je pražská art-rocková kapela, která od letošního roku hraje v novém složení a v současné době dokončuje ve studiu nové album s názvem Sunk Chest Club a připravila nový koncertní program. 

Více info o kapele 

Poslechni si 

Za kapelou KULEŽÁK stojí parta čtyř nadšených muzikantů z Brna. Stylově jim nejvíce sedí alternative rock a jak sami o sobě říkají “hrajem vlastní český vály.”

Více info o kapele 

Poslechni si

Videoklip

Video z koncertu