také letos pro vás chystáme spoustu soutěží, více již brzy 

soutěž studentských kapel ladronkafest 2019

 

Hledáš skvělou příležitost, kde si budeš moct zahrát se svou kapelou před tisícovkou lidí?

Přihlas se do soutěže vyhlášené festivalem LADRONKAFEST 2019, největší přehlídkou volnočasových aktivit ve střední Evropě!

Co musíš udělat? Stačí mít studentskou kapelu a přihlásit se do naší soutěže zasláním zprávy na Facebookových stránkách festivalu. Přihlásit se do ní může jakákoliv začínající kapela, která je alespoň částečně složena ze studentů středních či vysokých škol. Ze všech přihlášených kapel vybere veřejnost hlasováním na webu www.ladronkafest.cz tři nejúspěšnější uskupení. Ty si zahrají přímo na festivalu 14. září 2019 v parku Ladronka v Praze 6. O absolutním vítězi pak rozhodnou návštěvníci akce přímo na místě svými hlasivkami. Rozhodovat totiž bude přístroji měřená hlasitost aplausu, kterou muzikanti svým vystoupením vyvolají. O tvé kapele dáme vědět jak na našem Facebooku, tak i na webových stránkách.

Na Ladronkafestu se hraje fér, proto vás žádáme o férové hlasování v soutěži studentských kapel. Každý fanoušek má pouze jeden hlas! V hlasování jsme smazali hlasy od hlasovacích robotů, pokud tyto praktiky budou pokračovat, budeme muset kapely, u kterých je opakovaně nabouráváno hlasování těmito nekalými praktikami, diskvalifikovat.

 

kdo zvítězil v minulosti?

Vítězem ročníku 2017 se stala rocková kapela BEAT SISTERS.  V roce 2018 zvítězila kapela VITUS DE NIS.

 . 

 

Hlasování: soutěž studentských kapel Ladronkafest 2019

Na Ladronkafestu se hraje fér, proto vás žádáme o férové hlasování v soutěži studentských kapel. Každý fanoušek má pouze jeden hlas! 

 

Anketa

Kapela KOMPAS hraje převážně pop-rock a zakládají si na vlastní tvorbě. Na koncertech je uvidíte v pětičlenné sestavě, tedy bicí, klávesy, baskytaru, elektroakustickou kytaru, zpěv a nově elektrickou kytaru.

Více o kapele: http://bandzone.cz/kompas

Poslechni si je:https://www.youtube.com/watch?v=W24cOviTCxQ&fbclid=IwAR1kXWfohSjgTZLLPMugIF0O7QZLHaZq3ZZxAjFZ-YTr8zlADeHp1DrKJwE

 

Za kapelou KULEŽÁK stojí parta čtyř nadšených muzikantů z Brna. Stylově jim nejvíce sedí alternative rock a jak sami o sobě říkají “hrajem vlastní český vály.”

Více info o kapele 

Poslechni si

Videoklip

Video z koncertu